Nuhvel
Eelised

Miks valida just Nuhvel mänguserverid? Teised sarnased teenused võivad küll olla odavamad, kuid see-eest kannatab klient mugavuses, töökindluses või mõnes muus osas. Meie oleme pikaajalise Minecraft serverite haldamise kogemusega, tänu millele me teame täpselt, mida üks serveriomanik vajab. Ka hinnapoliitika on loodud nii, et kõik osalised võidaksid.

Lihtsus on miski, mis peaks olema elementaarne igas eluvaldkonnas. Nuhvlis paistab see välja igalt küljelt. Meie keskkonnas puuduvad peidetud menüüd või funktsioonid, mille otsimiseks peab kulutama rohkem aega, kui see ise väärt on. Kõik on kasutaja silme ees ning olulise leidmine ongi lihtne.

Mugavus on märksõna, millele me oleme tõsiselt rõhku pannud. Enam ei pea otsima kogenud eksperti, kes aitaks tasuliste teenuste tööle panekuga ega mõistatama, mida igasugused keerulised välismaised terminid tähendavad. Meie veebipaneelis on kõik vajalik paari hiireklõpsu* kaugusel ja see on täielikult eestikeelne**.

Ilu on küll teisejärguline, kuid elu ei oleks selleta midagi väärt. Meie veebis on kõik disainielemendid hoolega läbi mõeldud, et moodustada hästi mõjuv tervik. Serverihaldus ei pea olema puhtalt funktsionaalne, vaid ka ilus silmale vaadata.

Töökindlus on väga oluline osa iga teenuse toimimises, nii ka meil. Töökindla tarkvara loomiseks kasutame enne täielikku avamist kahte testfaasi - Alpha ja Beta. Neil perioodidel kõrvaldame oma esimeste klientide abiga kõik vead ning puudused, et meie teenus oleks Sinu jaoks valmis.

Usaldusväärsus on kõige alus ning me teeme kõik endast oleneva, et olla Teie ustav partner. Me usume, et arusaamatusi ja muresid saab alati lahendada dialoogi teel ning usalduse kuritarvitamine ei ole mitte kellelegi kasulik.

Stabiilsus on ülimalt oluline aspekt, eriti serverite haldamises. Minecraft server peab alati mängijatele kättesaadav olema ning me garanteerime, et hoiame igasugused katkestused absoluutses miinimumis.

* Puutetundliku seadme puhul on ka võimalik, et paari puudutuse kaugusel (meie süsteemid on üles ehitatud ka mobiilsetele seadmetele mõeldes).
** Konsool on muidugi ingliskeelne (või mõnes muus keeles, olenevalt kasutatavast tarkvarast), kuid seda me muuta ei saa.