Nuhvel
Meist

Nuhvel on ainus Minecraft serverite renditeenuse pakkuja Eestis, mida haldab registreeritud ettevõte - Klots OÜ. Oleme spetsialiseerunud Eesti turule ning pakume veebipõhist serverihaldust ja tasuliste teenuste integratsiooni. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele mugavat, ilusat ja lihtsat viisi oma Minecraft serveri haldamiseks ning sellega tulu teenimiseks.

Miks valida just Nuhvel mänguserverid? Teised sarnased teenused võivad küll olla odavamad, kuid see-eest kannatate mugavuses, töökindluses või mõnes muus osas. Me teame täpselt, mida Teie vajate, kuna oleme ka ise pikaajalise Minecraft serverite haldamise kogemusega. Ka hinnapoliitika on loodud nii, et kõik osalised võidaksid.

Lihtsus on miski, mis peaks olema elementaarne igas eluvaldkonnas. Serveriomaniku elu lihtsamaks tegemine on üks meie eesmärkidest ning see paistab Nuhvlis välja igalt küljelt. Meie keskkonnas puuduvad peidetud menüüd või funktsioonid, mille otsimiseks peab kulutama rohkem aega, kui see ise väärt on. Vähem on rohkem.

Mugavus on võlujõud, mis muudab serverihalduse meeldivaks kogemuseks ka algajale. Meie südamesoov on, et igaüks saaks luua tema visioonile vastava serveri, mida armastavad ka mängijad. Nuhvlis ei pea otsima kogenud eksperti, kes aitaks tasuliste teenustega ega mõistatama, mida igasugused keerulised välismaised terminid tähendavad. Meie veebipaneelis on kõik vajalik paari hiireklõpsu kaugusel ja see on täielikult eestikeelne.

Puutetundliku seadme puhul on ka võimalik, et paari puudutuse kaugusel (meie süsteemid on üles ehitatud ka mobiilsetele seadmetele mõeldes). Konsool on muidugi ingliskeelne (või mõnes muus keeles, olenevalt kasutatavast tarkvarast), kuid seda me muuta ei saa.

Ilu on aspekt, mida tihti alahinnatakse. Tegelikkuses on ilu see, mis motiveerib meid püüdlema oma eesmärkide poole ning looma parimat, mida suudame. See on ühtlasi põhjus, miks ilusate alguspunktidega serverid on edukad - ilu tõmbab mängijaid. Meie veebis on kõik disainielemendid hoolega läbi mõeldud, et moodustada hästi mõjuv tervik ja et saaksite tuua endas välja parima.

Töökindlus on väga oluline osa iga teenuse toimimises, nii ka meil. Kui olete oma uue serveri meie keskkonna kaudu avanud, teeme kõik endast oleneva, et aidata Teil seda ka töökorras hoida. Minecraft server peab alati mängijatele kättesaadav olema ning meie oleme Nuhvlis alati valmis tagama oma klientide heaolu.

Usaldusväärsus on kokkuvõttes kõige alus ning Nuhvel mänguserverid on Teie ustav partner. Me usume, et arusaamatusi ja muresid saab alati lahendada dialoogi teel ning usalduse kuritarvitamine ei ole mitte kellelegi kasulik. Teie serveri kaustadesse pistame oma nina vaid siis, kui vajate millegagi abi.

Stabiilsus on alustala, millele saab alati toetuda, kui aeg lendab liiga kiiresti. Seepärast jääme ka meie järgnevatel aastatel Teie kõrvale tugevana kui kalju, nagu ka eestlaste vanim server Wabariik. Jätkame oma keskkonna arendamist vastavalt Teie soovidele ja vajadustele ning kasvame üheskoos suuremaks ja tugevamaks.