Nuhvel
Hinnad
Ühel kontol saab aktiveeritud olla ainult üks pakett.Sobib nii alustavale väikeserveri omanikule kui ka kogenud eksperdile, kes enne suuremat ostu soovib Nuhvli teenustega lähemalt tutvuda.Mõeldud keskmisele kommuunile, mis vajab veidi rohkem jõudlust.Disainitud suurele serverivõrgustikule, mis pakub oma mängijatele vaid parimat.Kuutasu tuleb tasuda ettemaksuna, seda saab teha SMSi, m-makse, pangalingi või PayPaliga.

Kui tasuliste teenuste müügist on kogunenud raha, arvestatakse see kuutasust maha.
Protsessori tuumade arv ning RAM-i kogus oleneb serveri tüübist (Väike või Suur). Väljatoodud RAM'i kogus on kogu masina, mitte vaid ühe serveri kohta.Lisateenused, mis juba sisalduvad paketi hinnas.Paketi tellimiseks logi sisse ning tasu esimene kuumaks.
Paketid Algpakett Põhipakett Võrgustiku pakett
Kuutasu 9€ 19€ 49€ 69€ 99€
Riistvara Xeon E3-1246v3; HDD i7-4770; 32GB; HDD i7-6700; 32GB; SSD i7-8700; 64GB; SSD
Lisateenused paketis 1x Väike server 1x Suur server piiramatult servereid; eraldi domeen
Tellimine


Lisateenuseid saab vajadusel eraldi juurde tellida.Väike server on sobilik Bungeecordi, Hubi, PVP, minimängude jm vähenõudlikemate serveritüüpide jaoks.Suur server on mõeldud Survivali, Factionsi jm paljude mängijate ja nõudlike pluginatega serveritüüpide jaoks.Kõik paketid saavad lisatasuta kasutada nuhvel.eu alamdomeeni (serveri-nimi.nuhvel.eu). Võrgustiku ja Preemium paketis antakse eraldi domeeni haldamine kliendile üle meiega koostöö lõpetamisel.Tehnilise toe raames aitame Teil analüüsida veateateid, leida nende põhjuseid ning soovitada parimaid lahendusi.Aitame Teil seadistada erinevaid pluginaid, millega üksi võib tekkida raskusi, näiteks õigused, hääletusplugina ja Bungeecordi seadistamine jms.Kuupõhiste lisateenuste hind lisandub paketi kuutasule; ühekordne lisatasu tuleb tasuda teenuse ostmisel.
Lisateenused Väike server Suur server Eraldi domeen Tehniline tugi Seadistamine
Hind 5€ / kuu 10€ / kuu 3€ / kuu 5€ / kuu 5€ / tk
Lisainfo 2 virtuaaltuuma
3GB RAM
4 virtuaaltuuma
6GB RAM
Näiteks:
mc.serverinimi.ee
Veateated, lääg,
kokkujooksmised jne
Bungeecord,
seisused jne
Lisateenuseid saab vajadusel eraldi juurde tellida.Väike server on sobilik Bungeecordi, Hubi, PVP, minimängude jm vähenõudlikemate serveritüüpide jaoks.Suur server on mõeldud Survivali, Factionsi jm paljude mängijate ja nõudlike pluginatega serveritüüpide jaoks.Kuupõhiste lisateenuste hind lisandub paketi kuutasule; ühekordne lisatasu tuleb tasuda teenuse ostmisel.
Lisateenused Väike server Suur server
Hind 5€ / kuu 10€ / kuu
Lisainfo 2 virtuaaltuuma
3GB RAM
4 virtuaaltuuma
6GB RAM

Kõik paketid saavad lisatasuta kasutada nuhvel.eu alamdomeeni (serveri-nimi.nuhvel.eu). Võrgustiku ja Preemium paketis antakse eraldi domeeni haldamine kliendile üle meiega koostöö lõpetamisel.Tehnilise toe raames aitame Teil analüüsida veateateid, leida nende põhjuseid ning soovitada parimaid lahendusi.Aitame Teil seadistada erinevaid pluginaid, millega üksi võib tekkida raskusi, näiteks õigused, hääletusplugina ja Bungeecordi seadistamine jms.Kuupõhiste lisateenuste hind lisandub paketi kuutasule; ühekordne lisatasu tuleb tasuda teenuse ostmisel.
Eraldi domeen Tehniline tugi Seadistamine
Hind 3€ / kuu 10€ / kuu 5€ / tk
Lisainfo Näiteks:
mc.serverinimi.ee
Veateated,
lääg jne
Bungeecord,
seisused jne

Pole kindel, milline pakett, server või lisateenus Teile kõige paremini sobib? Kirjutage meile: kontakt@nuhvel.eu!

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu (20%).